ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ:

Informujemy, że oferta przedstawiona w powyższych katalogach ma charakter poglądowy i nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. W celu zasięgnięcia informacji o dostępności konkretnej odmiany prosimy o kontakt.

DAMMERA – Szkółka Roślin Ozdobnych w Mierzeszynie

PETRA – Centrum Ogrodnicze w Pruszczu Gdańskim

 W sprzedaży oferujemy bardzo bogaty asortyment krzewów i drzew iglastych, liściastych oraz bylin, pnączy, drzew i krzewów owocowych, kłączy i cebul kwiatowych oraz służymy kompetentnym doradztwem w zakresie doboru i sadzenia roślin. Na dziale sprzedaży roślin można zaopatrzyć się również w artykuły ogrodnicze potrzebne w ogrodzie.

 

W ramach działalności naszej drugiej firmy – Pirus s.c. Michał Jąkalski i Wspólnicy z siedzibą w Mierzeszynie – świadczymy następujące usługi:

a) usługi  projektowania ogrodów 

b) profesjonalne wykonawstwo w szerokim zakresie robót ogrodniczych i budowlanych: nasadzenia roślin, oświetlenie, nawodnienia, brukarstwo, architektura ogrodowa drewniana (w tym przydomowe tarasy), zakładanie oczek wodnych, wykonawstwo "zielonych dachów" (certyfikat), profilowanie gruntów, umacnianie i obsadzanie skarp, montaż bram i ogrodzeń firmy Wiśniowski, transport roślin, kompletowanie dostaw roślin i artykułów ogrodniczych, całoroczna pielęgnacja dużych ogrodów i parków.

c) współpracujemy  ze sprawdzonymi, solidnymi firmami w zakresie prac:  kowalstwo artystyczne (w tym projektowanie wzornictwa ogrodzeń, poręczy, bramek wejściowych, ławek, oświetlenia, koszy ulicznych, osłon na drzewa w terenach miejskich, itp.), w zakresie prac wysokościowych na drzewach przy cięciu, usuwaniu posuszu, projektowania nawodnień terenu.

                    Zapraszamy również do naszego Centrum Ogrodniczego PETRA w Pruszczu Gdańskim przy ul. Krótkiej 13 (przy rynku), które w tym roku będzie obchodzić swoje 25 – lecie pracy. Doradza w nim Państwu w problemach ogrodniczych już trzecie pokolenie ogrodników.

W ramach Centrum Ogrodniczego działa również świetnie zaopatrzony dział artykułów drobnych gospodarstwa domowego, ozdób świątecznych oraz serwis sprzętu tnącego: pilarek, kos spalinowych i kosiarek. Polecamy szczególnie:  perfekcyjnie wykonywane usługi ostrzenia łańcuchów tnących do pilarek oraz doradztwo w zakresie ochrony i nawożenia roślin.