Zapraszamy do krótkiej galerii róż z naszej szkółki. Obecnie w szkółce można zakupić ponad 30 odmian róż o wyjątkowej urodzie i w najwyższym standardzie jakościowym. Dostępne są w formie krzewów w pojemnikach 4l i 7,5l oraz w formie piennej, jako różane drzewko. Rośliny są zdrowe, wielopędowe, kwitnące i wypąkowane. Wiele z odmian przepięknie pachnie, jest wysoce odporna na choroby grzybowe, a kilka z nich jest mrozoodporna.  Zapraszamy serdecznie do odwiedzin i zakupów. 

 

Dzielimy się z Państwem naszą radością z zajęcia pierwszego miejsca w konkursie na najpiękinejszy krzew tegorocznych targów "Wiosna w ogrodzie", które odbyły się w miniony weekend na terenie Renk w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia szkółki w najpiękniejszym okresie roku. W dziale sprzedaży znajdą Państwo ogromny wybór zdrowych, pięknych roślin iglastych w różnych rozmiarach oraz dużo nowych odmian bylin i krzewów liściastych.

Mrozoodporne, długowieczne, długo kwitnące i nadzwyczaj piękne - a tak mało popularne wśród naszych klientów.

KRÓLEWSKIE POWOJNIKI 
kwitną niezawodnie przez długi okres czasu i zmieszczą się wszędzie nawet na małym balkonie. Mogą się wspinać, zwisać, leżeć. Wiele ukryją - jeśli trzeba.

W tym tygodniu wystawiliśmy do sprzedaży dużo pięknych, rozrośniętych i uformowanych roślin iglastych.