W imieniu organizatora i własnym zapraszamy Państwa na targi ogrodnicze 'Wiosna w Ogrodzie', które odbędą się już w najbliższy weekend, tj. od 16 do 18 maja 2014 r. na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego RENK w Gdańsku.

panorama 510x190 renk

Do udziału w imprezie zgłosiło się prawie 250 Wystawców, w tym nasza szkółka. Będą wśród nich najlepsi projektanci terenów zielonych oraz doświadczeni ogrodnicy, producenci i handlowcy z całej Polski, a także uczniowie pomorskich szkół ogrodniczych.

Zapraszamy na nasze stoisko pod nr 151 i 152, na którym będzie możliwość zaopatrzenia się w rośliny w atrakcyjnych cenach, w tym w kilka nowości rynkowych.

Ponadto będziecie mieć Państwo możliwość obejrzenia i dokonania zakupu odpowiednich roślin nie tylko do ogrodów, ale również na tarasy, balkony oraz do pomieszczeń w domach i pracy. Pośród nich nie zabraknie firm, u których będzie się można zaopatrzyć w meble ogrodowe, donice do ogrodów na tarasy, balkony, ziemię, czy nawozy, a także profesjonalny sprzęt niezbędny do codziennej pielęgnacji otaczającej nas zieleni.

Na zakupy zapraszamy już w piątek 16 maja w godzinach od 14:00 do 20:00, a w sobotę i niedzielę – 17 i 18 maja – tradycyjnie od 10:00 do 18:00.

Rënk, Gdańsk, ul. Wodnika 50.

Uroczyste otwarcie Wystawy nastąpi w sobotę 17 maja br. o godzinie 10:00.

Więcej informacji na stronie: http://www.wiosnawogrodzie.pl/

 

Serdecznie zapraszamy !