Plakat BONY 197x300Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej na rynku ogrodniczym oferty – zakupu BONÓW PODARUNKOWYCH.

Wykupiony bon upoważnia do zakupu roślin na miejscu w Szkółce Roślin Ozdobnych DAMMERA w Mierzeszynie o wartości wskazanej w bonie. Jest to doskonały pomysł na prezent dla osoby, którą chcemy obdarować możliwością samodzielnego zakupu wymarzonych roślin.

Bon podarunkowy można nabyć na miejscu w Szkółce lub zamówić mailowo bądź telefonicznie. Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy go pod wskazany w zamówieniu adres listem poleconym bez dodatkowych kosztów.

Bon podarunkowy jest dwustronnie zadrukowaną kartą formatu A5 na sztywnym, kartonowym papierze, zapakowany w elegancką kartonową kopertę.

Wszystkie potrzebne informacje oraz regulamin korzystania z bonów podarunkowych znajdują się poniżej.

Serdecznie zapraszamy !

Bon A5 1024x694

ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ:

  • Bon można wykupić na miejscu w Szkółce Roślin Ozdobnych DAMMERA w Mierzeszynie, zamówić telefonicznie pod numerem telefonu: 509 822 135 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • W przypadku zakupu na miejscu w Szkółce można dokonać płatności za bon gotówką lub kartą płatniczą. W przypadku zamówień telefonicznych bądź mailowych należy dokonać przedpłaty na poniższy rachunek Banku Spółdzielczego w Pruszczu Gdańskim w tytule wpisując "Opłata za rośliny – bon podarunkowy".
  • Dane do przedpłat: Szkółka Roślin Ozdobnych Wanda Jąkalska 33 8335 0003 0118 0136 2000 0001.
  • Po dokonaniu zapłaty na bonie zostaje wpisana jej równowartość stanowiąca podstawę do realizacji zakupów.
  • Opłacony bon (po zaksięgowaniu wpłaty) wysyłamy na wskazany w zamówieniu adres listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez Zamawiającego.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z BONÓW PODARUNKOWYCH:

Bon podarunkowy upoważania posiadacza do dokonania zapłaty za rośliny w Szkółce Roślin Ozdobnych DAMMERA w Mierzeszynie do kwoty w nim wskazanej.

Bon wydawany jest bez określenia czasu jego wykorzystania.

Bon wydawany jest na okaziciela i można go zrealizować wyłącznie jednorazowo, przy czym każdorazowo bon po dokonaniu zakupów podlega zwrotowi.

Jeżeli wartość zakupów przekracza wartość bonu, posiadacz bonu ma prawo do wykorzystania go jako częściowej zapłaty za rośliny, przy czym bon stanowi jedynie uzupełnienie zapłaty do wartości nominalnej na jaką opiewa.

Jeżeli wartość bonu przekracza wartość dokonanych zakupów pozostałe po zakupie środki nie mogą zostać wykorzystane do dokonania kolejnych zakupów a bon podlega zwrotowi.

Bon nie może zostać w całości ani w części zamieniony na gotówkę.

Szkółka Roślin Ozdobnych DAMMERA w Mierzeszynie ma prawo odmówić realizacji bonu jeżeli jest on zniszczony w sposób uniemożliwiający jego odczytanie bądź zostały na nim naniesione jakiekolwiek zmiany.

Szkółka Roślin Ozdobnych DAMMERA w Mierzeszynie nie ponosi odpowiedzialności za bony które zostały skradzione bądź uszkodzone, a także za niedostarczenie bądź niedostarczenie w spodziewanym terminie przesyłki przez Pocztę Polską.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !